KONTAKTA OSS

All personal på förskolan/skolan/kök/kontor har egna e-post adresser. E-post adresserna är uppbyggda på detta sätt:   förnamn+första bokstaven i efternamnet/efternamnen@dunkersskola.se 

t.ex  Anna Svensson Karlsson får adressen: annask@dunkersskola.se .

Expedition:
0157 – 22091
Cattis Tiefensee, info@dunkersskola.se  cattist@dunkersskola.se

Rektor och förskolechef:
0157 – 22091
Florry Nilsson, info@dunkersskola.se    florryn@dunkersskola.se

Förskolan:
0157 – 22022
Marie Carlsson  mariec@dunkersskola.se  forskolan@dunkersskola.se

Lotta Haraldsson  lottah@dunkersskola.se

Fritids: 076-830 65 581
Anne-Marie Stedt, Laila Engström, fritids@dunkersskola.se   eller anne-maries@dunkersskola.se  lailae@dunkersskola.se

Sjukanmälan skolelever:
0157 – 22001
Sjukanmäl ditt barn senast kl 7.45

Kök:
0157 – 22001
Lennart ”Peson” Pettersson peson@dunkersskola.se
Som utomstående kan du beställa lunch på telefon innan kl 9.30

Postadress:
Stiftelsen Dunkers Förskola och skola
Dunker
642 96 Malmköping

Organisationsnummer:
818501-3722

Bankgiro:
5968-6998